Espresso Italiano

V tejto káve sa spája najlepší taliansky vkus a úplne reprezentuje dlhý zážitok. Vďaka jej špeciálnemu praženiu zo zŕn Robusty z Indie, Afriky a Ďalekého východu a zmiešaním s dokonalými zrnami kávy Arabica z planín z Brazílie. Výsledok kávy je s charakterom plnosti a skvelej arómy. Talianske esspresso je tiež výnimočne spoľahlivý produkt z ktorého môže aj neskúsený barman urobiť výbornú kávu.

1 kg, 500g

espresso italiano

Espresso Italiano Crema d'oro

Neobyčajná balančná zmes vznikla zo starostlivo vybraných zrniek kávy.Zrná kávy Arabica z Brazílie nesú sladký, bohatý vkus, zatiaľ čo zrná z centrálnej Ameriky a Etiópie obohatia najmä s kvetnatými, aromatickými prvkami. Nakoniec malé množstvá zŕn Robusty doplnia túto zmes. Tieto charakteristiky vznikli šikovným pomalým pražením kávy.

1 kg

espresso italiano crema

Mletá káva -->

Attibassi Espresso Italiano je zmes charakterizovaná výlučnou kompozíciou a špecifickým pražiacim procesom, ktorý zlepšuje prirodzené vlastnosti zŕn. Čo robí kávu Attibassi výnimočnou je jej výborná úroveň vznikajúca výberom základných surovín, premysleným výrobným procesom riadeným elektronicky v každej fáze.