Espresso Italiano

je výborná káva na ktorúkoľvek časť dňa. Dokázali sme to šikovnou kombináciou vzácnych zŕn Robusty z Indie, Afrika a Ďaleký východ, a najlepších zŕn kávy Arabica z planín z Brazílie, výsledok je káva s bohatou vôňou a chuťou.

250g

espresso italiano

Espresso Italiano filter coffee

Attibassi filtračná káva je balančný nápoj veľmi dobre uznávaný obyvateľmi, ktorí majú radi tento druh produktov. S intenzívnou vôňou, mierna kyslosťou a ľahkým telom, toto je najlepšie riešenie získať perfektný nápoj.

250g

espresso italiano crema

Espresso Italiano decaffeinated

Attibassi Espresso Italiano je výborná káva bez kofeínu, ktorá vďaka opatrnému výberu rozmanitostí používa silnejšie praženie, udrží všetku vôňu a korenie klasickej kávy. Ako je požadované talianskymi predpismi, táto zmes nemôže obsahovať viac než 0,1 % kofeín na pohár.

250g

espresso italiano

Espresso Italiano Organic Fairtrade

Attibassi Espresso Italiano Organic a Fairtrade je jemná zmes výlučne zo zŕn Arabica z organického pestovania. Skvelý výber zŕn a technika praženia sú garanciou produktu s hladkou vôňou.

250g

espresso italiano

Attibassi ground coffee + aluminium moka pot kit

Attibassi vytvoril klasický darčekový balíček s Attibassi Espresso (250 g), hliníkový kávovar vhodný na 3 šálky.. Je to perfektná zmes pre každú chvíľu na perfektnú kávu s bohatou vôňou, neobyčajne korenistú.

250g

espresso italiano

Podpora predaja -->

Vďaka Attibassi Espresso je možné poznať pravú taliansku kávu každý deň. Naše vyvážené zmesi dosahujú najlepšie výsledky z vášho hliníkového moka kávovaru.